TRANSANATOLIA 2021

General Tire, Transanatolia 2021 Resmi Lastik Sponsoru!

TransAnatolia

Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük ve zorlu yarışlarından biri olan TransAnatolia’da geri sayım başladı. 11-18 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan TransAnatolia’da Eskişehir’den start alan yarışçılar 14 ili geçerek Kars’a ulaşacaklar. 7 gün boyunca Anadolu'nun farklı yol ve hava koşullarında sürecek heyecanlı maceranın bu yıl da lastik sponsoru Continental markalarından General Tire oldu. General Tire, 7/24 kesintisiz ralli keyfi için yol ve yol dışında üstün performans sunan Grabber AT3 lastikleriyle katılımcılara eşlik edecek.


Picture_2

General Tire, TransAnatolia 2020'nin Resmi Lastik Sponsoru.

General Tire ile "Her yer ulaşılabilir!"

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu desteğiyle 11. kez düzenlenecek olan TransAnatolia Rally Raid, orman yangınları nedeniyle bu yıl 11-18 Eylül tarihleri arasında yarış tutkunlarıyla buluşacak. Bu yıl 2300 metre uzunluğundaki rotada yine doğa, tarih ve kültür başrolde olacak. Eskişehir’den başlayarak Kars’a kadar uzanacak olan bu zorlu yarışın lastik partneri ise bu yıl da General Tire oldu. Etkinliğin "Resmi Lastik Sponsoru" olan General Tire, yarışmaya katılan ekiplere lastik tedarikinin yanı sıra kurulan servis alanlarında uzman ekibi ile lastik sökme ve takma hizmeti de sunacak. Yarışta General Tire ekibinde pilot Furkan Kızılay ve co-pilot Çağatay Bekmez yarışacak.

Yarışçılar Grabber AT3 ile olağanüstü yol tutuşu deneyimleyecek

Yarışçılar Grabber AT3 ile olağanüstü yol tutuşu deneyimleyecekpikap ve arazi aracı sürücülerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiği arazi lastiği Grabber AT3 eşlik edecek. Yenilikçi sırt tasarımında bulunan tutucu kenarlar sayesinde arazi zeminine kenetlenmeyi sağlayan Grabber AT3, açık sırt omzu ile kendini kolayca temizleyerek çamurlu yollarda da ilave yol tutuşu sağlıyor. Geniş yanak dişleri ise lastik gövdesini taş, kaya, moloz gibi faktörlere karşı koruyor.


Kesintisiz macera için TransAnatolia'da yer alacak lastikler

Her türlü maceraya giden yol

SUV, pikap ve arazi aracı sürücülerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş arazi lastiği.

50:50 yol/yol dışı 

  • Olağanüstü yol tutuşunu deneyimleyin
  • Araziye güvenle çıkın
  • Maksimum konforun keyfini çıkarın

Doğayı keşfedin

Çamurlu araziye uygun yeni General Tire lastiği ile üstün arazi ve şehiriçi performansı.

20/80 yol/yol dışı 

  • Geliştirilen sırt özellikleriyle ÇAMURDA EXTREME performans
  • Toprak zeminde üstün çekiş gücü ile EXTREME performans
  • Çığır açan delinme direnci ile KAYALIK bölgelerde EXTREME performans

GENERAL TIRE ile her yer ulaşılabilir!

#transanatolia #ridewithanatolia  #generaltire  

Sosyal medyada neler oluyor?


1915'ten beri.
General Tire. Bir Continental markasıdır.