TransAnatolia 2020

General Tire, Transanatolia 2020'nin Resmi Lastik Sponsoru!

transanatolia_logo

Ride with Anatolia

#ridewith mottosuyla yarışçıları doğa, kültür ve tarihle dolu bir yolculuğa davet eden Transanatolia bu sene 10. yılını kutluyor. 

2019 yılında maceraseverleri doğanın cömert davrandığı Abant’tan, tarihin sıfır noktası Göbeklitepe’ye götüren Transanatolia, bu sene de nefes kesen bir rota ile geliyor: Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak adından söz ettiren İstanbul’dan başlayıp; doğa harikası Şile’de sona eren bir rota!

Bu inanılmaz rotada, katılımcılara en iyi ralli deneyimini sunmak adına geçen sene olduğu gibi bu sene de General Tire "Resmi Lastik Sponsoru" olarak eşlik ediyor. General Tire ile "Her yer ulaşılabilir!" 

Picture_2

General Tire, TransAnatolia 2020'nin Resmi Lastik Sponsoru.

General Tire ile "Her yer ulaşılabilir!"

7 gün boyunca Anadolu'nun farklı yol ve hava koşullarında sürecek TransAnatolia deneyiminin kesintisiz devam edebilmesi için güvenilir bir lastik partnerine ihtiyaç vardı. Her türlü koşulda üstün performans sunan ve her yere kesintisiz ulaşım sağlayan General Tire, TransAnatolia 2019 ve 2020'nin aradığı güvenilir ve dinamik lastik partneri oldu. 

Etkinlik boyunca güvenli ve emniyetli bir yarış atmosferi yaratmak için organizasyonun tüm araçları General Tire lastikleri ile donatıldı. General Tire,  7/24 kesintisiz ralli keyfi için organizasyon boyunca tüm katılımcıların yanında olacak!

General Tire'ın yol ve yol dışında üstün performans sunan lastik desenleri Grabber AT3 ve Grabber X3 yarış boyunca katılımcılara eşlik edecek. 

TransAnatolia 2020'nin rotası

10. yılında start almaya hazırlanırken katılımcılarına unutulmaz bir rota sunan Transanatolia, tarih boyunca uygarlıkların göz bebeği olan İstanbul’dan başlıyor. Doğanın ayrıcalık sunduğu Abant’tan, şifalı sularıyla ilham veren Haymana’ya; panoramik manzarasıyla hayran bırakan Karadağ’dan büyüleyici sahilleriyle öne çıkan Şile’ye uzanan rotasıyla Transanatolia 2020’de doğa, tarih ve kültür dolu bir yolculuğa hazır olun.

Kesintisiz macera için TransAnatolia'da yer alacak lastikler

Her türlü maceraya giden yol

SUV, pikap ve arazi aracı sürücülerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş arazi lastiği.

50:50 yol/yol dışı 

  • Olağanüstü yol tutuşunu deneyimleyin
  • Araziye güvenle çıkın
  • Maksimum konforun keyfini çıkarın

Doğayı keşfedin

Çamurlu araziye uygun yeni General Tire lastiği ile üstün arazi ve şehiriçi performansı.

20/80 yol/yol dışı 

  • Geliştirilen sırt özellikleriyle ÇAMURDA EXTREME performans
  • Toprak zeminde üstün çekiş gücü ile EXTREME performans
  • Çığır açan delinme direnci ile KAYALIK bölgelerde EXTREME performans

GENERAL TIRE ile her yer ulaşılabilir!

#transanatolia #ridewithanatolia  #generaltire  

What's happening right now:


1915'ten beri.
General Tire. Bir Continental markasıdır.