General Tire, markasının yüzüncü yılını kutlamak için Avrupalı lastik bayileriyle buluştu

Ekim 2015.

Eylül ayında General Tire, markanın yüzüncü yılını Las Vegas'ta, 16 Avrupa ülkesinden gelen 20 lastik bayisiyle birlikte kutladı. 

  • Ticari müşteriler için düzenlenen bu seyahat, Avrupa çapında 6 aylık bir tanıtım turundan oluştu
  • 20 lastik bayisi Las Vegas'ta General Tire markasının Amerikan kökenlerini deneyimleme şansı buldu

Eylül ayında General Tire, markanın yüzüncü yılını Las Vegas'ta, 16 Avrupa ülkesinden gelen 20 lastik bayisiyle birlikte kutladı. Markanın geçmişine ve sağlam, yenilikçi ürünlerine odaklanan yüzüncü yıl kutlamalarının yanı sıra konuklar kendileri için seçilen ürünlerin performansını deneme fırsatı buldu. "Zero1 Odyssey Experience" adındaki arazi macerasına katılmak ve Las Vegas Yarış Pistinde büyük motorlu ve yüksek performanslı Amerikan otomobilleriyle sürüş eğitimleri almak da etkinlikler arasındaydı. Bir diğer önemli nokta, yine Las Vegas Yarış Pistinde "Lucas Oil Kısa Parkur Gece Yarışına" elbette uygun arazi lastikleri ile katılan General Tire takımına yapılacak ziyaretti.

Büyük “100. Yıl” kutlamaları, bu yılın Mart ayında başlayan ve General Tire markasının Avrupa çapında 150.000 km yol kat ettiği yüzüncü yıl tanıtım turu ile noktalandı. Bu tanıtım turu, müşterileri ve bayileri marka, mirası ve güncel ürün portföyü hakkında bilgilendirmek üzere yola çıkmıştı. Aynı zamanda Akdeniz adalarında yapılacak bir 4x4 safariyi de kapsayan iki kişilik, beş günlük bir Crete tatili gibi cazip ödüller de vardı.

İletişim
Handan Gürsoy

Pazarlama İletişim Müdürü

Continental Türkiye

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Allianz Tower, No: 1/26

34750 Ataşehir | İstanbul | Türkiye

+90 216 587 00 00

+90 216 518 24 26-27-28

1915'ten beri.
General Tire. Bir Continental markasıdır.